Konferencje, seminaria i pokazy fryzjerskie

Puchałka Academy powstała jako wizja stworzenia przestrzeni spotkań wszystkich pasjonatów sztuki fryzjerskiej. Miejsce ożywionych dyskusji o najnowszych trendach, poszukiwania inspiracji, szlifowania warsztatu i przede wszystkim – spotkań z pełnymi pasji ludźmi. Wokół akademii zrodziła się swego rodzaju społeczność stylistów fryzur, którzy dbają o to, by na bieżąco poznawać najnowsze trendy i świadomie rozwijają swoje możliwości. Działalność akademii nieustannie przyciąga także nowych pasjonatów sztuki fryzjerskiej, zarówno tych z dużym doświadczeniem jak i początkujących. Właśnie dlatego od początku jej funkcjonowania, obok cyklicznych szkoleń i warsztatów szczególną uwagę przykładaliśmy do organizowania wydarzeń branżowych, spotkań z ekspertami i znanymi mistrzami fryzjerstwa, konferencji i seminariów.

Medialne projekty, ekskluzywne sesje i pokazy

W ramach działalności Puchałka Academy zrealizowaliśmy wspólnie wiele ambitnych projektów, na czele ze stylizacją gwiazd podczas gali Telekamer Tele Tygodnia, realizacją ekskluzywnej sesji zdjęciowej do kalendarza marki Sebastian Professional czy pierwszą w historii polskiej edycji Gali Trend Vision preznetację kolekcji Cztery pory roku w wydaniu instruktorów i freelancerów Wella Professional. Mieliśmy również przyjemność gościć stylistów takich jak Marcusem Grollich w ramach otwartych pokazów mistrzowskich.

Nowości fryzjerskie na wyciągnięcie ręki – dołącz do nas i bądź na bieżąco

W ramach pokazów i konferencji, obok najnowszych inspiracji stylistycznych dbamy także o przekazywanie solidnej wiedzy produktowej. Organizujemy liczne wydarzenia, prezentujące zastosowanie nowości w branży kosmetyków fryzjerskich, przedstawiające możliwości stylizacyjne wybranych linii kosmetyków, tworzonych przez profesjonalnych producentów. Jeśli chcesz być zawsze na bieżąco z najnowszymi trendami w świecie fryzjerstwa, bierz udział w organizowanych przez nas eventach, obserwuj aktualności na naszej stronie internetowej i dołącz do naszej społeczności na facebooku!

Z kim współpracujemy

Nie wiesz jakie szkolenie będzie dla Ciebie najlepsze?

Pomagamy w uzyskaniu dofinansowania i przygotowaniu dokumentacji