Jolanta i Mariusz Puchałka

Założyciele akademii fryzjerskiej Puchałka Hair Academy od ponad 25 lat opierają się na rozwijaniu i zapewnieniu światowej klasy edukacji zdobywanej we współpracy i porozumieniu z najbardziej prestiżowymi oraz renomowanymi akademiami ze świata branży fryzjerskiej.

Dzięki zróżnicowanemu systemowi szkoleń nasi instruktorzy dostarczają nasze unikatowe programy szkoleń, oparte na doświadczeniu profesjonalizmie oraz pasji. Oferujemy kompleksowe portfolio kursów zaprojektowanych tak, aby spełnić różnorodne potrzeby i wymagania edukacyjne naszych kursantów zakończone i potwierdzone certyfikatami honorowanymi na całym świecie.

Nasi absolwenci uczestnicząc w naszych szkoleniach, nie tylko zdobywają aktualną wiedzę na najwyższym poziomie, ale jednocześnie stają się częścią rodziny naszej akademii
#puchałkafamilly

Pozwól się przenieś w świat kultury rzemiosła fryzjerskiego.
Rzemiosła które nieustannie rozwija się od 1997 roku.

Zapraszamy Jola i Mariusz Puchałka

SZKOLENIA

FRYZJERSKIE

Z DOFINANSOWANIEM

Z profesjonalnych kursów fryzjerskich, prowadzonych przez trenerów Puchałka Hair Academy możesz skorzystać w ramach dofinansowania z funduszy BUR. Dofinansowanie obejmuje zarówno szkolenia mistrzowskie jak i kursy fryzjerskie dla początkujących stylistów.

Program dofinansowanych szkoleń obejmuje warsztaty ze strzyżenia damskiego i męskiego, kreatywnych technik farbowania włosów, cięć i upięć modowych, stylizacji fryzur jak również warsztaty barberskie

Jak uzyskać dofinansowanie? SPRAWDŹ

Środki z Krajowego Funduszu Szkoleniowego są dostępne dla wszystkich pracodawców, zatrudniających minimum jedną osobę w ramach umowy o pracę. Celem Funduszu jest podnoszenie pozycji rynkowej firm oraz pracowników, poprzez rozwój kompetencji pożądanych w dynamicznie zmieniającej się gospodarce. Drogą do jego realizacji jest ustawiczne kształcenie i podnoszenie kwalifikacji pracowników oraz pracodawców. Dla mikroprzedsiębiorstw poziom dofinansowania wynosi 100%.

Baza Usług Rozwojowych to platforma, na której znajdziesz bogatą ofertę kursów i szkoleń z całej Polski, dofinansowanych w ramach Regionalnych Programów Operacyjnych. Celem funkcjonowania platformy jest prezentacja szerokiej gamy usług rozwojowych dla Ciebie oraz Twoich pracowników. Dla małych i mikroprzedsiębiorstw wartość dofinansowania może wynieść do 80% wartości usługi szkoleniowej. 

Szkolenia finansowane mogą być również ze środków publicznych, przeznaczonych na aktywizację osób bezrobotnych poprzez Urzędy Pracy. Wartość wybranego przez bezrobotnego szkolenia nie może być wyższa niż 300% przeciętnego wynagrodzenia. 

Jak szkolimy?

Pasja. Inspiracja. Profesjonalizm.

To wszystko składa się na wyjątkowy program szkoleń, przygotowany dla pasjonatów fryzjerstwa w Puchałka Hair Academy. W programie pośród zaawansowanych szkoleń prezentujących nowoczesne techniki strzyżenia, koloryzacji czy stylizacji znaleźć można także propozycje przygotowane z myślą o młodych adeptach sztuki fryzjerskiej. Nasze szkolenia to także doskonała okazja do prezentacji nowości produktowych, które dominują w świecie fryzjerstwa. Gama nowych produktów to także gama nowych możliwości w kreowaniu fryzur. Właśnie dlatego eksperci z Puchałka Hair Academy regularnie testują najnowocześniejsze produkty.

Fryzjerstwo damskie

Odkryj kobiecy urok swoich włosów.
Dobry wygląd naszej fryzury w dużej mierze zależy od kondycji włosów i ciekawej stylizacji. Perfekcyjny projekt strzyżenia oraz pełna blasku koloryzacja w niezwykły sposób potrafi podkreślić osobowość kobiety i wydobyć z niej naturalne piękno.

Fryzjerstwo męskie

Odkryj piękno swoich włosów. Fryzjerstwo to sztuka jaką chcemy pokazać naszym klientom, aby z każdego z osobna wydobyć piękno i bogatą osobowość.

Nasza usługa zawiera: konsultację fryzjerską, diagnozę skóry głowy i włosów, mycie włosów z masażem, strzyżeniem oraz stylizacją.

Z kim współpracujemy

Nie wiesz jakie szkolenie będzie dla Ciebie najlepsze?

Pomagamy w uzyskaniu dofinansowania i przygotowaniu dokumentacji