Dobry fryzjer…

…nie boi się odważnych stylizacji

Salon fryzjerski Puchałka to miejsce, w którym o Twój look zadbają profesjonalni i kreatywni styliści fryzur. Wykreujemy dla Ciebie cięcie i koloryzację, która odmieni Twój wygląd, podkreślając Twoje piękno i uwydatniając największe walory Twojej urody. Jeśli marzysz o awangardowej stylizacji, efektownej koloryzacji lub odważnym strzyżeniu, zakład fryzjerski Puchałka to najlepszy salon dla Ciebie. Bez obaw możesz powierzyć naszym stylistom modną, odważną koloryzację, trwałe prostowanie lub kręcenie włosów – zadbamy o to by Twoja fryzura wyglądała pięknie, a włosy mimo inwazyjnych zabiegów chemicznych pozostały w zdrowej kondycji. Na sprawdzonego i doświadczonego fryzjera warto zdecydować się także wtedy gdy planujesz radykalną zmianę fryzury lub awangardowe cięcie. Zarówno nowoczesne, minimalistyczne fryzury jaki i skomplikowane, asymetryczne kształty wymagają bardzo zaawansowanych umiejętności i odpowiedniej techniki strzyżenia. Wybierając salon fryzjerski Puchałka możesz mieć pewność, że po mistrzowsku wykonamy Twoją wymarzoną
fryzurę.

…patrzy i słucha

Czujesz, że potrzebna Ci metamorfoza ale nie wiesz jakiego efektu końcowego oczekujesz? Doskonale wiesz zatem, jak ważne jest znalezienie dobrego fryzjera, który podpowie jaka stylizacja będzie dla Ciebie najbardziej odpowiednia. Opowiedz nam o tym co lubisz, jak pracujesz i spędzasz czas a nasi styliści zaproponują Ci fryzurę, która nie tylko doskonale podkreśli Twój styl, kształt twarzy i urodę lecz także będzie wygodna i dopasowana do Twojego stylu życia. Jeśli wahasz się co do koloru, kształtu czy stylu Twojej przyszłej stylizacji, możesz też liczyć na fachową poradę. W salonie fryzjerskim Puchałka jesteśmy nie tylko fryzjerami, doskonale znającymi techniki rzemiosła, lecz doświadczonymi stylistami fryzur.

Szukasz dobrego fryzjera w Pszczynie?
Poznaj ofertę salonu fryzjerskiego Puchałka

Jeśli szukasz dobrego fryzjera w okolicach miejscowości takich jak Pszczyna, Żory, Tychy, Czechowice-Dziedzice, wybierz stylistów z salonu Puchałka. Sprawdź naszą ofertę i umów się na wizytę w salonie.

Fryzjerstwo damskie

Odkryj kobiecy urok swoich włosów.
Dobry wygląd naszej fryzury w dużej mierze zależy od kondycji włosów i ciekawej stylizacji. Perfekcyjny projekt strzyżenia oraz pełna blasku koloryzacja w niezwykły sposób potrafi podkreślić osobowość kobiety i wydobyć z niej naturalne piękno.

Fryzjerstwo męskie

Odkryj piękno swoich włosów. Fryzjerstwo to sztuka jaką chcemy pokazać naszym klientom, aby z każdego z osobna wydobyć piękno i bogatą osobowość.

Nasza usługa zawiera: konsultację fryzjerską, diagnozę skóry głowy i włosów, mycie włosów z masażem, strzyżeniem oraz stylizacją.

Z kim współpracujemy

Nie wiesz jakie szkolenie będzie dla Ciebie najlepsze?

Pomagamy w uzyskaniu dofinansowania i przygotowaniu dokumentacji