Salon fryzjerski Puchałka Academy

Salon fryzjerski

ul. Plac Targowy 7,
43-200 Pszczyna

tel. 32 447 02 33
kom. 668 505 020
e-mail: salon@jmpuchalka.pl

GODZINY OTWARCIA
wtorek – piątek – 8.00 – 20.00
sobota – 8.00 – 16.00

Umów się na wizytę

Dobry fryzjer…

…nie boi się odważnych stylizacji

Salon fryzjerski Puchałka to miejsce, w którym o Twój look zadbają profesjonalni i kreatywni styliści fryzur. Wykreujemy dla Ciebie cięcie i koloryzację, która odmieni Twój wygląd, podkreślając Twoje piękno i uwydatniając największe walory Twojej urody. Jeśli marzysz o awangardowej stylizacji, efektownej koloryzacji lub odważnym strzyżeniu, zakład fryzjerski Puchałka to najlepszy salon dla Ciebie. Bez obaw możesz powierzyć naszym stylistom modną, odważną koloryzację, trwałe prostowanie lub kręcenie włosów – zadbamy o to by Twoja fryzura wyglądała pięknie, a włosy mimo inwazyjnych zabiegów chemicznych pozostały w zdrowej kondycji. Na sprawdzonego i doświadczonego fryzjera warto zdecydować się także wtedy gdy planujesz radykalną zmianę fryzury lub awangardowe cięcie. Zarówno nowoczesne, minimalistyczne fryzury jaki i skomplikowane, asymetryczne kształty wymagają bardzo zaawansowanych umiejętności i odpowiedniej techniki strzyżenia. Wybierając salon fryzjerski Puchałka możesz mieć pewność, że po mistrzowsku wykonamy Twoją wymarzoną
fryzurę.

Daria Wójcik

Natalia Baron

Martyna Binias

Kinga Krzempek

Katarzyna Hejnoł

Wiktora Cudak

…patrzy i słucha

Czujesz, że potrzebna Ci metamorfoza ale nie wiesz jakiego efektu końcowego oczekujesz? Doskonale wiesz zatem, jak ważne jest znalezienie dobrego fryzjera, który podpowie jaka stylizacja będzie dla Ciebie najbardziej odpowiednia. Opowiedz nam o tym co lubisz, jak pracujesz i spędzasz czas a nasi styliści zaproponują Ci fryzurę, która nie tylko doskonale podkreśli Twój styl, kształt twarzy i urodę lecz także będzie wygodna i dopasowana do Twojego stylu życia. Jeśli wahasz się co do koloru, kształtu czy stylu Twojej przyszłej stylizacji, możesz też liczyć na fachową poradę. W salonie fryzjerskim Puchałka jesteśmy nie tylko fryzjerami, doskonale znającymi techniki rzemiosła, lecz doświadczonymi stylistami fryzur.

Szukasz dobrego fryzjera w Pszczynie?
Poznaj ofertę salonu fryzjerskiego Puchałka

Jeśli szukasz dobrego fryzjera w okolicach miejscowości takich jak Pszczyna, Żory, Tychy, Czechowice-Dziedzice, wybierz stylistów z salonu Puchałka. Sprawdź naszą ofertę i umów się na wizytę w salonie.

Praca w Puchałka Academy i Salon fryzjerski Puchałka

Chcesz dołączyć do zespołu salonu fryzjerskiego Puchałka lub Puchałka Academy, realizować z nami inspirujące projekty, rozwijać się i – przede wszystkim – pracować w życzliwej i twórczej atmosferze? Sprawdź nasze oferty pracy, wyślij swoje CV na maila jola@jmpuchalka.pl i zostań jednym z nas!

Z kim współpracujemy

Nie wiesz jakie szkolenie będzie dla Ciebie najlepsze?

Pomagamy w uzyskaniu dofinansowania i przygotowaniu dokumentacji