Jolanta Puchałka

Założyciel, fundator, dyrektor artystyczny Puchałka Academy. Trener i niepodważalny autorytet branży beauty. Specjalizująca się w fryzjerstwie, coachingu, mentoringu oraz tutoringu. Od 27 lat nieustannie zaangażowana w rozwój i dostarczanie polskim fryzjerom światowej klasy edukacji.

Jolanta Puchałka to postać, która odznacza się osobowością i determinacją, przyczyniając się do dynamicznego rozwoju branży fryzjerskiej w Polsce. Jest cenionym trenerem i edukatorem, należącym do prestiżowej grupy edukatorów Wella Polska, aktywnie zarządzającym procesem tworzenia materiałów edukacyjnych dla akademii szkoleniowych, klientów indywidualnych oraz projektów edukacji dla fryzjerów i nauczycieli.

O akademii

Puchałka Academy to nie tylko renomowany ośrodek edukacyjny, lecz również synonim jakościowej edukacji fryzjerskiej od 1997 roku. Akademia, kierowana przez Jolantę i Mariusza Puchałka, jest uznawana za siłę twórczą, dostarczającą światowej klasy edukację dla branży fryzjerskiej. To lider w polskim rynku beauty, oferujący wysoką jakość i różnorodność przeprowadzanych szkoleń fryzjerskich.

Za sprawą zróżnicowanego systemu szkoleń, instruktorzy Puchałka Academy dostarczają autorskie i unikatowe programy oparte na doświadczeniu, profesjonalizmie oraz pasji. Akademia oferuje kompleksowe portfolio kursów, dostosowanych do zróżnicowanych potrzeb i wymagań edukacyjnych kursantów, zakończonych certyfikatami honorowanymi na całym świecie.

Uczestnictwo w szkoleniach Akademii to nie tylko zdobycie aktualnej wiedzy na najwyższym poziomie, ale także stała integracja z rodziną #puchałkafamilly. Przeniesiemy Cię do wspaniałego świata kultury rzemiosła fryzjerskiego, które nieustannie ewoluuje od 1997 roku.

Kamil Małaszczuk

Doświadczony fryzjer kolorysta, wizjoner oraz mentor o wyjątkowym podejściu do edukacji w dziedzinie fryzjerstwa.

Specjalizacje:
Fryzjerstwo damskie / Techniki koloryzacji / Kolorymetria / Analiza kolorystyczna / Techniki klasycznych strzyżeń damskich / Techniki nowoczesnych strzyżeń damskich / Techniki modelowania włosów, układania i stylizacji damskich / Nowoczesne standardy obsługi klienta

Aneta Sanak

Wyjątkowa osobowość, a zarazem utalentowana edukatorka z zakresu stylizacji włosów, upięć, koków i strzyżeń damskich, która swoją pasją i wiedzą  z uczestnikami szkoleń w Puchałka Academy dzieli się od 8 lat.

Specjalizacje:
Fryzjerstwo damskie / Koki, upięcia / Stylizacje włosów według najnowszych trendów / Techniki koloryzacji / Techniki klasycznych strzyżeń damskich / Techniki nowoczesnych strzyżeń damskich / Techniki modelowania włosów, układania i stylizacji damskich / Nowoczesne standardy obsługi klienta

Małgorzata Dębska

Edukator w dziale strzyżeń damskich i koloryzacji, związana z naszą akademią od imponujących 7 lat. Z dwudziestoletnim doświadczeniem w zawodzie fryzjera, to prawdziwy ekspert, który mistrzowsko opanowuje i wprowadza najnowsze i innowacyjne techniki strzyżeń damskich oraz koloryzacji.

Specjalizacje:
Fryzjerstwo damskie / Techniki klasycznych strzyżeń damskich / Techniki nowoczesnych strzyżeń damskich / Techniki modelowania włosów, układania i stylizacji damskich / Techniki koloryzacji / Nowoczesne standardy obsługi klienta

Jakub Wiącek

Pasja do fryzjerstwa zakorzeniona jest w jego marzeniach od najwcześniejszych lat towarzysząc do dzisiaj. Niezwykle kreatywny, zawsze pełen pomysłów, a tworzenie nieszablonowych strzyżeń damskich, nowych stylizacji oraz unikalnych koloryzacji na swoich klientkach to dla niego nie tylko praca, ale prawdziwa przyjemność.

Specjalizacje:
Fryzjerstwo damskie/ Techniki klasycznych strzyżeń damskich / Techniki nowoczesnych strzyżeń damskich / Techniki modelowania włosów, układania i stylizacji damskich / Techniki koloryzacji / Nowoczesne standardy obsługi klienta

Daria Wójcik

Prawdziwa dusza akademii Puchałka od zawsze, w dosłownym tego słowa znaczeniu, bo jak sama podkreśla, jest dzieckiem naszej Akademii. Pasjonatka fryzjerstwa, chętnie dzieli się swoją wiedzą i sukcesywnie rozwija umiejętności, stale podążając za najnowszymi trendami sztuki fryzjerskiej.

Specjalizacje:
Fryzjerstwo męskie, barbering / Techniki strzyżeń barberskich / Techniki strzyżeń, modelowania i układania brody / Techniki strzyżenia, trymowania i golenia zarostu / Techniki klasycznych strzyżeń męskich / Techniki nowoczesnych strzyżeń męskich / Techniki modelowania włosów, układania i stylizacji męskich / Nowoczesne standardy obsługi klienta

Jakub Milewski

Zupełnie nowa, pełna świeżości osobowość, która właśnie dołącza do elitarnego zespołu edukatorów Akademii Puchałka. Jakub to prawdziwy ekspert w świecie barberingu i fryzjerstwa męskiego, a wszystko zaczęło się już na etapie szkolnej edukacji fryzjerskiej, kiedy postanowił oddać się w całości sztuce barberingu.

Specjalizacje:
Barbering / Techniki strzyżeń barberskich / Techniki strzyżeń, modelowania i układania brody / Techniki strzyżenia, trymowania i golenia zarostu / Techniki modelowania włosów, układania i stylizacji męskich / Nowoczesne standardy obsługi klienta

mgr Marzena Dubas

Trycholog, Analityk i Diagnosta, a także doświadczony kosmetolog. Zdobyła wiedzę na wydziale Fizjoterapii oraz Studium Kosmetyczne, a także ukończyła studia ekonomiczne na Akademii Ekonomicznej. W 2013 roku uzyskała uprawnienia Analityka i Diagnosty Trychologii po ukończeniu „Studium Tricology Clinical Education”.

Specjalizacje:
Trychologia / Problematyka włosów i skóry głowy / Przeszczepy włosów / Kosmetologia / Nowoczesne standardy obsługi klienta

Roman Batko

Roman Batko to pasjonat sprzedaży z ponad 25-letnim doświadczeniem, który rozpoczął swoją karierę w branży FMCG jako Przedstawiciel Handlowy.

Specjalizacje:
Biznes / Finanse / Zarządzanie / Nowoczesne standardy obsługi klienta

Karolina Hentisz

Ekspert w dziedzinie social mediów, reklamy i komunikacji.

Specjalizacje:
Social media / Kampanie reklamowe / Materiały reklamowe, identyfikacji wizualne / Plany rozwoju / Komunikacja / Badanie potrzeb rynku / Analiza konkurencji / Biznes / Finanse / Zarządzanie / Nowoczesne standardy obsługi klienta

Akademia fryzjerstwa Puchałka Academy

Akademia fryzjerstwa Puchałka to projekt, który powstał z połączenia pasji, wiedzy i pragnienia dzielenia się umiejętnościami. Naszą misją jest przekazywanie mistrzowskiej wiedzy fryzjerskiej, kształcenie fachowych umiejętności i – przede wszystkim – zarażanie miłością do swojej pracy.

Program szkoleń realizowanych w Puchałka Academy został przygotowany zarówno z myślą o początkujących fryzjerach jak i mistrzach zawodu, którzy pragną w twórczej atmosferze rozwijać swoje umiejętności. Organizowanym przez nas szkoleniom przyświeca idea łączenia jak największych dawek wiedzy o technikach fryzjerskich z praktycznymi treningami na fryzurach modelek. Poza cyklicznymi szkoleniami, życie akademii obfituje w pokazy typu look&learn, konferencje i seminaria oraz wspólne testowanie nowinek produktowych.

Szkolenia Puchałka Academy

Artyzm i harmonia strzyżeń damskich Level I

Artyzm i harmonia strzyżeń damskich Level II

Alchemia kolorymetrii

Insta shiny blond

Kolorysta najwyższej klasy

Sztuka kreowania fryzur

Mistrz trychologii

Strefa barbera

Strefa dżentelmena

Beauty Business Expert

Perfekcyjny salon beauty

Strategia social mediów w branży beauty

Formy strzyżeń damskich – Long Staż

Świat koloryzacji – Long Staż

Od zera do barbera – Long Staż

Współpraca

Na co dzień współpracujemy z agencjami eventowymi współtworząc, różnego rodzaju wydarzenia, takie jak pokazy mody czy sesje zdjęciowe.
Współpracujemy, ze szkołami oraz ośrodkami edukacyjnymi w Polsce wspierając edukację fryzjerską. Dla szkół – na zlecenie przegotowujemy i realizujemy indywidualne kompleksowe programy wsparcia edukacyjnego przez co poszerzamy horyzonty młodzieży, dostarczmy kreatywności oraz mobilizujemy do dalszego rozwoju.

Masz pomysł na organizację niepowtarzalnego eventu, szkolenia Look & Learn zapraszamy do współpracy.

Aby uzyskać więcej informacji na temat współpracy prosimy o bezpośredni kontakt telefoniczny +48 533 176 555 lub pisz na email: dorota@jmpuchalka.pl

Z kim współpracujemy

Nie wiesz jakie szkolenie będzie dla Ciebie najlepsze?

Pomagamy w uzyskaniu dofinansowania i przygotowaniu dokumentacji