Akademia fryzjerstwa Puchałka Hair Academy

Akademia fryzjerstwa Puchałka to projekt, który powstał z połączenia pasji, wiedzy i pragnienia dzielenia się umiejętnościami. Naszą misją jest przekazywanie mistrzowskiej wiedzy fryzjerskiej, kształcenie fachowych umiejętności i – przede wszystkim – zarażanie miłością do swojej pracy.

Program szkoleń realizowanych w Puchałka Hair Academy został przygotowany zarówno z myślą o początkujących fryzjerach jak i mistrzach zawodu, którzy pragną w twórczej atmosferze rozwijać swoje umiejętności. Organizowanym przez nas szkoleniom przyświeca idea łączenia jak największych dawek wiedzy o technikach fryzjerskich z praktycznymi treningami na fryzurach modelek. Poza cyklicznymi szkoleniami, życie akademii obfituje w pokazy typu look&learn, konferencje i seminaria oraz wspólne testowanie nowinek produktowych.

Więcej niż szkoła fryzjerska

Ale Puchałka Hair Academy to więcej niż zwykła szkoła fryzjerska. To płaszczyzna wzajemnego inspirowania się, testowania nowych produktów, rozwijania trendów i ciągłego poszerzania swoich możliwości. Nasza akademia jest usytuowanym w samym sercu Śląska miejscem spotkań mistrzów fryzjerstwa z początkującymi adeptami tego fachu z Katowic, Tychów, Pszczyny, Bielska i okolic. Świadectwem profesjonalnej i twórczej atmosfery, panującej w akademii są ambitne projekty, realizowane przez naszych stylistów. Fryzjerzy z Puchałka Hair Academy mają w swoim portfolio współpracę podczas organizacji Gali Trend Vision, pokaz kolekcji Cztery pory roku w wydaniu instruktorów i freelancerów Wella Professional czy stylizację fryzur do prestiżowego kalendarza marki Sebastian Professional. Mogą pochwalić się także realizacji dla znanych osobistości nie tylko ze świata fryzjerstwa lecz także show businessu.

Fryzjerstwo damskie

Odkryj kobiecy urok swoich włosów.
Dobry wygląd naszej fryzury w dużej mierze zależy od kondycji włosów i ciekawej stylizacji. Perfekcyjny projekt strzyżenia oraz pełna blasku koloryzacja w niezwykły sposób potrafi podkreślić osobowość kobiety i wydobyć z niej naturalne piękno.

Fryzjerstwo męskie

Odkryj piękno swoich włosów. Fryzjerstwo to sztuka jaką chcemy pokazać naszym klientom, aby z każdego z osobna wydobyć piękno i bogatą osobowość.

Nasza usługa zawiera: konsultację fryzjerską, diagnozę skóry głowy i włosów, mycie włosów z masażem, strzyżeniem oraz stylizacją.

Z kim współpracujemy

Nie wiesz jakie szkolenie będzie dla Ciebie najlepsze?

Pomagamy w uzyskaniu dofinansowania i przygotowaniu dokumentacji