Skip to main content
 
Akademia: Salon:

Sprawdź naszą ofertę szkoleń!

Artyzm i harmonia strzyżeń damskich Level I

Artyzm i harmonia strzyżeń damskich Level II

Alchemia kolorymetrii

Insta shiny blond

Kolorysta najwyższej klasy

Sztuka kreowania fryzur

Mistrz trychologii

Strefa barbera

Strefa dżentelmena

Beauty Business Expert

Perfekcyjny salon beauty

Strategia social mediów w branży beauty

Formy strzyżeń damskich – Long Staż

Świat koloryzacji – Long Staż

Od zera do barbera – Long Staż

Profesjonalne szkolenia, warsztaty i kursy fryzjerskie

Pasja. Inspiracja. Profesjonalizm.
To wszystko składa się na wyjątkowe szkolenia dla fryzjerów, przygotowane dla pasjonatów fryzjerstwa w Puchałka Academy. W programie pośród zaawansowanych kursów fryzjerskich prezentujących nowoczesne techniki strzyżenia, koloryzacji czy stylizacji znaleźć można także propozycje przygotowane z myślą o młodych adeptach sztuki fryzjerskiej.

Nasze szkolenia i warsztaty fryzjerskie to także doskonała okazja do prezentacji nowości produktowych, które dominują w świecie fryzjerstwa. Gama nowych produktów to także gama nowych możliwości w kreowaniu fryzur. Właśnie dlatego eksperci z Puchałka Academy regularnie testują najnowocześniejsze produkty.

MIEJSCE WARSZTATÓW

Puchałka Hair Academy
43 – 200 Pszczyna
Plac Targowy 7

KONTAKT

Dorota +48 533 176 555
email: dorota@jmpuchalka.pl

Profesjonalne szkolenia fryzjerskie z dofinansowaniem

Z profesjonalnych kursów fryzjerskich, prowadzonych przez trenerów z Puchałka Academy możesz skorzystać także w ramach dofinansowania z funduszy BUR. Dofinansowanie obejmuje zarówno szkolenia mistrzowskie jak i kursy fryzjerskich dla początkujących stylistów. Program dofinansowanych szkoleń obejmuje warsztaty ze strzyżenia damskiego i męskiego, kreatywnych technik farbowania włosów, cięć i upięć modowych, stylizacji fryzur jak również warsztaty barberskie. Wszystkie szkolenia są zróżnicowane pod kątem poziomu zaawansowania oraz tematycznie. Każde z nich składa się z części teoretycznej, obejmującej przedstawienie technicznych aspektów stylizowania fryzur i najnowszych trendów oraz warsztatowej. Spośród obszernego zakresu tematycznego realizowanych przez nas warsztatów i szkoleń bez wątpienia wybierzesz najlepszy kurs fryzjerski dla Ciebie. Sprawdź tegoroczny program szkoleń

Z kim współpracujemy

Nie wiesz jakie szkolenie będzie dla Ciebie najlepsze?

Pomagamy w uzyskaniu dofinansowania i przygotowaniu dokumentacji