Skip to main content
 
Akademia: Salon:

Zespół

Jolanta Puchałka

ARTISTIC DIRECTOR / INSTRUKTOR

Na co dzień właściciel salonu Puchałka Hair Design Salon w Pszczynie, gdzie wraz ze swoim zespołem tworzą ekipę ludzi otwartych na świat, ludzi do których fryzjerstwo stało się sposobem na życie oraz nowym spojrzeniem na kreowanie wizerunku. Założycielka pierwszej w Polsce Joico Academy, gdzie wyszkoliła dziesiątki zadowolonych stylistów. Pomysłodawca utworzenia grupy Artistic Team Joico Polska biorącej udział w przeróżnych eventach, szkoleniach oraz seminariach. Przez lata swojej kariery zawodowej pracowała przy wielu projektach stylizacji dla produkcji TVP takich jak np. Bitwa Na Głosy, Miss Polonia. Stworzyła wiele przedsięwzięć stylizacyjnych na potrzeby pokazów mody, sesji zdjęciowych oraz prasy dla kobiet – Świat Kobiety, Olivia itp.

Absolwentka seminariów VIDAL SASSOON ACADEMY, TONI & GUY oraz SACO. Wieloletnie doświadczenie, zaproszenia do udział w zagranicznych seminariach oraz uczestnictwo w ALTERNATIVE HAIR SHOW oraz SALON INTERNATIONAL pozwoliło opracować autorskie programy szkoleń, które są dostosowane do indywidualnych potrzeb uczestników.

Specjalizacja: 

 – koloryzacja
– strzyżenia męskie
– strzyżenia damskie
– stylizacje do pokazów i sesji modowych

Mariusz

ARTISTIC DIRECTOR / INSTRUKTOR

Mariusz – Właściciel salonu Puchałka Hair Design Salon w Pszczynie, gdzie wraz ze swoim zespołem tworzą ekipę ludzi otwartych na świat, ludzi do których fryzjerstwo stało się sposobem na życie oraz nowym spojrzeniem na kreowanie wizerunku. Pomysłodawca utworzenia grupy Artistic Team Joico Polska biorącej udział w przeróżnych eventach , szkoleniach oraz seminariach .Na swoich barkach dźwiga machinę organizacji salonu i akademii. .Stworzył wiele przedsięwzięć stylizacyjnych na potrzeby pokazów mody, sesji zdjęciowych oraz prasy dla kobiet – Świat Kobiety, Olivia itp. W swojej pracy lubi łączyć najnowsze trendy z klasyką połączoną z czystością wykonania i dbałością o każdy element fryzury. Poza fryzjerstwem jego pasją są sporty wodne a miłością narciarstwo.

Specjalizacja:  

– koloryzacje
– strzyżenia damskie
– stylizacje do pokazów i sesji modowych

Aneta Sanak

INSTRUKTOR

Perfekcyjna, kreatywna z akademią Puchałka związana od 5 lat. O karierze we fryzjerstwie marzyła od zawsze a rozpoczynając przygodę z tym zawodem tym samym spełniając swoje marzenia. Tworzyła fantazyjne fryzury, nietuzinkowe stylizacje, upięcia, warkocze czy też loki, co w późniejszych latach  miało wpływ na jej rozwój osobisty a zarazem stało się mocną stroną jej warsztatu.
Absolwentka Krakowskiej Szkoły Fryzjerstwa i Wizażu z praktyką w jednym z najbardziej prestiżowych salonów w Krakowie.
Absolwentka wielu szkoleń oraz konkursów gdzie pod okiem mistrzów fryzjerstwa z Polski i ze świata doskonaliła swój warsztat.
Pracując jako instruktor chciałaby podzielić się i przekazać ogrom zdobytej wiedzy i umiejętności oraz zarażać innych swoją miłością do fryzjerstwa

Specjalizacja:
– Techniki stylizacji
– Techniki modelowania
– Techniki budowania koków, upięć

Kwalifikacje:
– Technik usług fryzjerskich
– Kursy pedagogiczne

Kamil Małaszczuk

INSTRUKTOR

Z akademią Puchałka związany od 8 lat. Absolwent a zarazem jej wychowanek. Oddany swojej pasji i miłości , którą jest fryzjerstwo.
Każdą wolną chwilę poświęca samodoskonaleniu. Kolorysta, ekspert naszego działu koloryzacji i kolorymetrii. W akademii spotkacie go podczas szkoleń Akademia Koloru. Kamil na swoim koncie ma wiele sukcesów biorąc udział w prestiżowych konkursach fryzjerskich. Ukończył wiele szkoleń w prestiżowych akademiach w Polsce i zagranicą takich jak:
– 2017 Leszek Czajka Colour Trophy
– 2018 Piotr Hull Tress  Education
– 2018 Pokazy na scenie festiwalu fryzjerskiego Hair Fair
– 2019  Pierrick Beringer  French Color & Baleyage,
– 2019 Jacek Bakaj  – upięcia okolicznościowe

Specjalizacja:
– Autorskie techniki koloryzacji
– Autorskie nowoczesne techniki bayleage
– Dział kolorymetrii

Kwalifikacje:
– Mistrz w zawodzie fryzjer
– Kursy pedagogiczne

Małgorzata Dębska

INSTRUKTOR

W branży fryzjerskiej od 18 lat. Z akademią Puchałka związana od 4 lat. Energiczny wulkan, pasjonatka swojej pracy nielubiąca schematów i monotonni. Gosia na co dzień prowadzi z sukcesem swój salon i jak słusznie uważa z każdym kolejnym dniem rozwija się wraz z nim. W codziennej pracy
oraz w edukacji najbardziej uwielbia wyzwania, przekraczanie własnych granic szczególnie w strzyżeniach damskich i łamanie barier w koloryzacjach osiągając przy tym samorealizacje.
Na swoim koncie ma sporo okładek magazynów z branży beauty, sesji zdjęciowych oraz udział przy realizacjach wielu backstagy typu pokazy mody czy konkursy piękności.

Specjalizacja:
– Autorskie techniki strzyżeń damskich
– Autorskie techniki koloryzacji
– Autorskie nowoczesne techniki bayleage

Kwalifikacje:
– Mistrz w zawodzie fryzjer
– Kursy pedagogiczne

Daria Zientek

INSTRUKTOR

Doświadczenie w pracy jako fryzjer stylista oraz szkoleniowiec i edukator w zakresie usług fryzjerskich zaowocowało rozwinięciem i podniesieniem kompetencji setek uczestników szkoleń w latach 2019-2022. Przygotowanie pedagogiczne i odbyte szkolenia pozwalają jej kształcić grupy fachowców, którzy dzięki jej pomocy z powodzeniem podnoszą poziom świadczonych przez siebie usług fryzjerskich.
Z naszą akademią związana od 10 lat a jako instruktor w akademii fryzjerskiej Puchałka Hair Academy przeprowadziła dziesiątki szkoleń z wielu dziedzin fryzjerstwa. Odkąd sięga pamięcią zawsze chciała być fryzjerką. Uwielbia spełniać nawet najbardziej szalone wizje stylizacji naszych klientek i klientów.
Niezwykle precyzyjna, perfekcjonistka w każdym calu. W życiu kieruje się zasadą: „Jeśli chcesz być dobry, ucz się od najlepszych”.

Specjalizacja:
– Autorskie techniki strzyżeń damskich
– Autorskie techniki koloryzacji
– Autorskie nowoczesne techniki bayleage
– Techniki klasycznych strzyżeń męskich
– Techniki strzyżeń barberskich
– Techniki strzyżeń, modelowania i pielęgnacji brody
– Techniki golenia męskiego zarostu

Kwalifikacje:
– Mistrz w zawodzie fryzjer
– Kursy pedagogiczne

Fryzjerstwo damskie

Odkryj kobiecy urok swoich włosów.
Dobry wygląd naszej fryzury w dużej mierze zależy od kondycji włosów i ciekawej stylizacji. Perfekcyjny projekt strzyżenia oraz pełna blasku koloryzacja w niezwykły sposób potrafi podkreślić osobowość kobiety i wydobyć z niej naturalne piękno.

Fryzjerstwo męskie

Odkryj piękno swoich włosów. Fryzjerstwo to sztuka jaką chcemy pokazać naszym klientom, aby z każdego z osobna wydobyć piękno i bogatą osobowość.

Nasza usługa zawiera: konsultację fryzjerską, diagnozę skóry głowy i włosów, mycie włosów z masażem, strzyżeniem oraz stylizacją.

Z kim współpracujemy

Nie wiesz jakie szkolenie będzie dla Ciebie najlepsze?

Pomagamy w uzyskaniu dofinansowania i przygotowaniu dokumentacji