Zespół

Jolanta Puchałka

ARTISTIC DIRECTOR / INSTRUKTOR

Na co dzień właściciel salonu Puchałka Hair Design Salon w Pszczynie, gdzie wraz ze swoim zespołem tworzą ekipę ludzi otwartych na świat, ludzi do których fryzjerstwo stało się sposobem na życie oraz nowym spojrzeniem na kreowanie wizerunku. Założycielka pierwszej w Polsce Joico Academy, gdzie wyszkoliła dziesiątki zadowolonych stylistów. Pomysłodawca utworzenia grupy Artistic Team Joico Polska biorącej udział w przeróżnych eventach, szkoleniach oraz seminariach. Przez lata swojej kariery zawodowej pracowała przy wielu projektach stylizacji dla produkcji TVP takich jak np. Bitwa Na Głosy, Miss Polonia. Stworzyła wiele przedsięwzięć stylizacyjnych na potrzeby pokazów mody, sesji zdjęciowych oraz prasy dla kobiet – Świat Kobiety, Olivia itp.

Absolwentka seminariów VIDAL SASSOON ACADEMY, TONI & GUY oraz SACO. Wieloletnie doświadczenie, zaproszenia do udział w zagranicznych seminariach oraz uczestnictwo w ALTERNATIVE HAIR SHOW oraz SALON INTERNATIONAL pozwoliło opracować autorskie programy szkoleń, które są dostosowane do indywidualnych potrzeb uczestników.

Specjalizacja: 

 – koloryzacja
– strzyżenia męskie
– strzyżenia damskie
– stylizacje do pokazów i sesji modowych

Mariusz

ARTISTIC DIRECTOR / INSTRUKTOR

Mariusz – Właściciel salonu Puchałka Hair Design Salon w Pszczynie, gdzie wraz ze swoim zespołem tworzą ekipę ludzi otwartych na świat, ludzi do których fryzjerstwo stało się sposobem na życie oraz nowym spojrzeniem na kreowanie wizerunku. Pomysłodawca utworzenia grupy Artistic Team Joico Polska biorącej udział w przeróżnych eventach , szkoleniach oraz seminariach .Na swoich barkach dźwiga machinę organizacji salonu i akademii. .Stworzył wiele przedsięwzięć stylizacyjnych na potrzeby pokazów mody, sesji zdjęciowych oraz prasy dla kobiet – Świat Kobiety, Olivia itp. W swojej pracy lubi łączyć najnowsze trendy z klasyką połączoną z czystością wykonania i dbałością o każdy element fryzury. Poza fryzjerstwem jego pasją są sporty wodne a miłością narciarstwo.

Specjalizacja:  

– koloryzacje
– strzyżenia damskie
– stylizacje do pokazów i sesji modowych

Fryzjerstwo damskie

Odkryj kobiecy urok swoich włosów.
Dobry wygląd naszej fryzury w dużej mierze zależy od kondycji włosów i ciekawej stylizacji. Perfekcyjny projekt strzyżenia oraz pełna blasku koloryzacja w niezwykły sposób potrafi podkreślić osobowość kobiety i wydobyć z niej naturalne piękno.

Fryzjerstwo męskie

Odkryj piękno swoich włosów. Fryzjerstwo to sztuka jaką chcemy pokazać naszym klientom, aby z każdego z osobna wydobyć piękno i bogatą osobowość.

Nasza usługa zawiera: konsultację fryzjerską, diagnozę skóry głowy i włosów, mycie włosów z masażem, strzyżeniem oraz stylizacją.

Z kim współpracujemy

Nie wiesz jakie szkolenie będzie dla Ciebie najlepsze?

Pomagamy w uzyskaniu dofinansowania i przygotowaniu dokumentacji